Hilvan Belediyesi, Ocak Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Hilvan Belediye Bakanı Aslan Ali Bayık, belediye meclis üyeleriyle bir araya gelerek 2018 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
 Belediye salonunda yapılan Ocak ayı meclis toplantısında, 2018 yılı için çeşitli komisyonlarda görev alacak üye seçimleri yapıldı. Ardından yeni yılda yapılması öngörülen yatırımlar ele alındı.Toplantı sonrası bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 2016 ve 2017 yıllarına nazaran 2018 yılının hizmet yılı olacağını, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde bu hizmetlerin hızlanacağını belirtti. 2017 yılında başlatılan ve devam eden kırsal mahalle çalışmalarının nüfus yoğunluğuna göre öncelikli olarak devam edeceğini ve bunun 2018 Mayıs ayına kadar bitirileceğini hedeflediklerini söyledi.

Yapılan toplantının ardından konuşan belediye meclis üyeleri, 2018 yılının başta İslam Alemi olmak üzere, bütün dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

NURYILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir