Fatih Sultan Mehmet Parkı Tamamlandı

Ceylanpınar Belediye Başkan Menderes Atilla, Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde yapımı tamamlanan parkta incelemelerde bulundu.

Daha yeşil bir Ceylanpınar sloganıyla ilçe genelinde park ve bahçe çalışmalarını sürdüren Ceylanpınar Belediyesi tarafından bir park daha hizmete sunuldu. Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde yapımı tamamlanan parkta incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Menderes Atilla, açılış öncesi parkın son kontrollerini yaptı. Başkan Yardımcıları ve birim müdürleriyle parkı gezen Başkan Atilla, çevrede oturan vatandaşlarla da sohbet etti.

BAŞKAN ATİLLA: YENİ PARKLARIMIZLA SOSYAL ALANLARI ARTTIRIYORUZ

Burada bir açıklama yapan başkan Atilla, 3 bin 500 metrekare alan üzerine güzel bir park yaptıklarını belirterek mahalle sakinlerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde park olmadığını vatandaşların talepleri üzerine mahalleye güzel bir park kazandırdıklarını aktaran Başkan Atilla, “Bu alan normalde bataklık ve çamurdu. Yazın tozdu topraktı. Bu mahallemizde parkımız da yoktu. Mahalle sakinlerimizin park talepleri vardı. Bu talepler üzerine mahallemize güzel bir park kazandırdık. Parkımızın son kontrollerini yapıyoruz. İnşallah kısa zaman içerisinde mahallemizin açılışını da yapacağız.” dedi. İlçe genelinde 4 park inşaatının devam ettiğini de hatırlatan Başkan Atilla, bu parkları da arka arkaya tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunacaklarını ifade etti.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Fatih Sultan Mehmet Mahalle Muhtarı M. Ali Sağlam da, “Mahallemize güzel bir park kazandırdılar. Çocuklar parka gelerek gönüllerince oyun oynayabiliyorlar artık. Ayrıca sokaklarımız da kilitli parke taşı oldu. Tozdan ve çamurdan kurtulduk. Başkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Mahalle Sakinlerinden Abdurrahman Kılıç da belediye çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Belediyemiz tarafından mahallemize çok güzel bir park kazandırıldı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir