BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN YILBAŞI MESAJI

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yayımladığı yeni yıl mesajında beklentilerini ve temennilerini dile getirdi. 2018’in hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, “Umutla ve heyecanla 2018 yılını karşılıyoruz. Yeni yılın milletimize ve tüm dünyaya barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 2018 yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Fadıloğlu, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

Dünyada ve Türkiye’de 2017 yılında önemli gelişmeler yaşandı. 2017 yılında Türkiye’nin uluslararası önemi ve etkisi daha da arttı. Dolayısıyla bugün; ekonomisi, gerçekleştirdiği dönüşümler, ileri standartlar, demokratik rejimi, uluslararası alandaki aktif ve yapıcı tutumu, gücü ile siyasi değeri artan; dünyanın parlayan yıldızı olarak gösterilen bir ülkede yaşamanın haklı gururu içindeyiz.

Milletimizin birlik ve bütünlüğünün korunması, büyük hedeflerimizin gerçekleştirilebilmesinde en önemli etkendir. Bütün kurumlarımız Türkiye’nin daha da gelişmesi için işbirliği içinde hareket ediyor. Çok çalışırsak ve başaracağımıza inanırsak ulaşamayacağımız hedef olamaz. Önümüzdeki yıllarda, ülkemizin daha güzel başarılara imza attığına şahit olacağız. Millet olarak bunun haklı gururunu hep beraber yaşayacağız.

Şehitkamil Belediyesi olarak daha yaşanabilir bir Şehitkamil oluşturma gayretiyle vatandaşlarımızdan aldığımız destek ve güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehitkamil Belediyesi olarak radikal kararlar doğrultusunda uyguladığımız sürdürülebilir projelerle ilçemizdeki tüm vatandaşlarımızı mutlu etmek için çalışıyoruz. 2018 yılı içerisinde şehrimizin kültür-sanat hayatına renk katacak Sanat Merkezi projemizi tamamlayarak hizmete açacağız. Kırsalda bulunan tüm mahallelerimizdeki çiftçilerimizin üretimlerine doğrudan etki edecek arazi yollarının tamamını açacağız. Yine hem merkezde hem de kırsalda bulunan tüm mahallelerimize sosyal tesis yapacağız. Yeni oluşturduğumuz ideal mahalle planlaması çerçevesinde ortasında camisi, okulu, sosyal tesisi, ticaret merkezi, parkı ve her türlü sosyal donatısı olan mahalleler oluşturmaya devam edeceğiz. 2018 yılı boyunca çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.

Yeni bir yılla birlikte barışın, huzurun ve güvenin egemen olması, karşılıklı saygı, anlayış ve hoşgörünün düşmanlıklara, nefrete ve önyargılara galip gelmesini umut ediyorum. Daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye’ye ulaşmak dileğiyle siz değerli vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum.”

HALİL İBRAHİM DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir