DEFNE BELEDİYESİ, ENGELLERİ KALDIRIYOR!

DEFNE BELEDİYESİ, ENGELLERİ KALDIRIYOR!

Defne Belediyesi, engelli vatandaşların ‘engellerle’ karşılaşmamaları amacı ile kaldırımlarda engelli rampası yapım çalışmalarına start verdi.

Çekmece Mahallesi’nde başlattıkları çalışma ile engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçladıklarını ifade eden Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, engelli rampası uygulamasının ilçe genelinde yayılması adına çalışmalarını sürdürecekleri bilgisini verdiler.

Çekmece Mahalle Muhtarı Fikret Çolakoğlu, Defne Belediyesince yapılan engelli rampası çalışmalarının mahalle sakinleri tarafından takdir ve beğeni ile karşılandığını belirterek, bu tür hassas çalışmaları vatandaşların hizmetine sunan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve ekibine gönülden teşekkür ettiklerini ifade etti.

HALİL İBRAHİM DİNCEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir