ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Özel Gemlik Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde tanıştığı küçük Berfin’e verdiği sözü yerine getirerek, doğum gününde yalnız bırakmadı.

Başkan Refik Yılmaz, Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı ve Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Gör ile birlikte, Hamidiye mahallesi krom Sokak’ta ikamet eden, Kaya ailesini, evinde ziyaret ederek, doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.

15 yaşına giren Berfin ile doğum günü pastasını birlikte kesen Belediye Başkanı Refik Yılmaz, her sağlıklı vatandaşın bir engelli adayı olduğunu hatırlatarak, “ Berfin kızımız ile Özel Eğitim Merkezi ziyaretimiz esnasında tanışma fırsatı bulduk ve doğum gününde de mutluluğuna ortak olmak istedik. Berfin kızımızın, yüreğinin güzelliği yüzüne yansımış, hayata bağlı, neşeli ve zeki bir evladımız. Kendisine doğum günü kutlaması için söz vermiştik. Hem verdiğimiz sözü tutmuş olduk, hem de engelsiz doğum günü kutlaması gerçekleştirdik. Engeller sevgiyle birlikte aşılır. Tüm engelli kardeşlerimiz ve evlatlarımız bizim için ayrı bir değere sahip. Onların mutluluğu çalışma azmimizi arttırıyor. Berfin kızımıza yeni yaşının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, ailecek sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür temenni ediyorum” dedi.

Sürpriz ziyaretin ardından Başkan Yılmaz, Berfin’e çeşitli hediyeler vererek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir