Beyşehir’de yağmur altında doğa yürüyüşü

Beyşehir ilçesinde, doğaseverler yağan yağmur altında doğada yürüdü.

Beyşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Beyşehir Doğa Yürüyüşleri Topluluğu tarafından gerçekleştirilen Kurucuova Büyük Muslu Yaylası doğa yürüyüşü etkinliği yağan yağmur altında gerçekleştirildi.

Etkinlik için Kurucuova Mahallesi’nde biraraya gelen doğaseverler, 11 kilometrelik etapta doğa yürüyüşünü gerçekleştirdi.

Karaçam ve sedir ağaçlarının arasındaki parkurda düzenlenen etkinliğe Beyşehir’in yanısıra çevre ilçelerden de doğaseverler katıldı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, bölgedeki yağışa rağmen etkinliğe katılan ve giydikleri yağmurluklarla yürüyüşü tamamlayan doğaseverlere teşekkür ederken, doğa yürüyüşlerinin hava şartlarının uygunluk durumuna göre bundan sonra da devam edeceğini sözlerine ekledi.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir