BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ HEMŞEHRİMİZ MELDA KÜÇÜKER BAŞKAN ÇALIŞKAN’I ZİYARET ETTİ

Edirne’de yapılan 19. Balkan Tekvando Şampiyonasında ilimizi temsilen katılarak 67 kiloda balkan üçüncüsü olan Necati Yeniel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Melda Küçüker Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı ziyaret etti.

  1. Balkan Tekvando Şampiyonası’nda Türkiye´nin yanı sıra Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Romanya ve Sırbistan´dan 600´e yakın sporcunun mücadele ettiği ve Balkan Tekvando Birliğince (BTU) Türkiye Tekvando Federasyonu iş birliğiyle 10-12 Kasım tarihlerinde Trakya Üniversitesi 75. Yıl Spor Salonu´nda düzenlenen şampiyonaya büyük kadınlar kategorisinde katılan Necati Yeniel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi milli sporcumuz hemşehrimiz Melda Küçüker, 67 kiloda bronz madalya kazanarak balkan üçüncüsü oldu.

Milli sporcumuzun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şöyle konuştu; ” Son yıllarda ulusal ve uluslararası bir çok turnuvada Karamanlı sporcularımız çeşitli branşlarda önemli başarılara imza atarak ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedirler. Melda kızımız katılmış olduğu 19. Balkan Tekvando Şampiyonası’nda hem ülkemizi, hem de Karaman’ımızı en iyi şekilde temsil etmiştir. Kendisine bizlere bu gururu yaşattığı için yürekten teşekkür ediyorum.”

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir