ADANA BAROSU VOLEYBOL ERKEK TAKIMI KURULDU

Adana Barosu bünyesinde ilk defa Erkek Voleybol takımı  kuruldu.

Meslektaşlarımızın ilgi gösterdiği takım Ümit Arif Özsoy,  Enes Şahin, Eyüp Sait Karavin,  Alparslan Üresin, Tuncay Kes,  Cem Harper, Volkan Hüseyin Ertem, Muhammet Berat Şimşek,  Burak Yıldız,  Sefa Ün, Kaan Pazaroğulları, Ali Can, Emre Kaan Ünüvar ve  Bilal Bayraktar, İl Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün tesislerinde , aynı zamanda ulusal voleybol hakemi olan Av.Volkan Hüseyin Ertem’in  eşliğinde ilk  çalışmasını yaptı.

Adana Barosu Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Komisyonu Koordinatörü Av.Ümit Arif Özsoy ” Meslektaşlarımız arası dayanışmayı ve iletişimi güçlendirmek için sporun bir çok dalında faaliyetlerimizi devam ettireceğiz ilk defa kurulan erkek voleybol takımımızda bunlardan biri , meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz” dedi.

Futbol, basketbol branşlarının yanı sıra voleybol branşında da faaliyet göstermek için gelen talepleri değerlendirdiklerini ifade eden Baro Başkanı Av. Veli Küçük, “Amacımız Adana Barosunun en güzel bir şekilde temsil edilmesidir. Avukatlar sadece adliye koridorlarında ya da duruşma salonlarında dosya kapakları arasında mesleklerini ifa ederken, her türlü sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle de kendilerini gösterebilmelidir. Bu anlamda takıma destek verilmesi önemlidir” diye konuştu.

ÖZNUR KAYA

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir