UZMAN MÜZE PERSONELİ EŞLİĞİNDE SİT ALANLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, kurumlar arası iş birliği çerçevesinde Hatay Müze Müdürlüğü personelleri eşliğinde, sit alanlarda temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hatay Müze Müdürlüğü personelleri eşliğinde, sit alanlarının korunması ve sit alanlarında oluşan kötü görüntü ve çevresel kirliliğin giderilmesi amacıyla, Küçükdalyan Mahallesi Okul Caddesinde bulunan sit alanı içerisinde temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Kurumlar arası işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen bu çalışma, bundan sonraki süreçte de devam edecek.

Vatandaşlarımızın daha huzurlu, güvenli ve temiz bir çevrede, kaliteli bir yaşam sürdürmelerini amaçlıyor, bu anlamda Antakya’mızın 95 mahallesinde kapsamlı temizlik çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.”

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir