MEMUR-SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN’DAN, REKTÖR PROF. DR. DEMİRDAĞ’A ZİYARET…

Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı’ makamında ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Ali Yalçın’a, Memur-Sen  Elazığ  İl Temsilcisi İbrahim Bahşi ve sendika üyeleri refakat etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette, misafirperverliğinden dolayı Rektör Prof. Dr. Demirdağ’a teşekkür eden Başkan Yalçın, Fırat Üniversitesi‘nde görev yapmakta olan birçok Memur-Sen üyesi olduğuna işaret ederek, çalışan haklarının korunması ve gözetilmesi hususunda, Fırat Üniversitesi‘nin örnek teşkil eden bir kurum olduğunu söyledi.

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı’da hazır bulundu.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir