Belediye Başkanı’mızdan Kandemir Tekstil’e Ziyaret

Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI; ilçemizde faaliyet gösteren Kandemir Tekstil’i ziyaret etti.

    Belediyemiz Çevre Mühendisi ve İŞKUR Gerze Sorumlusu Sayın Uğur ÇETİN ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette işçi ve emekçi vatandaşlarımızla sohbet eden Belediye Başkanımız zaman zaman da çalışanlara yardımcı oldu. Gerçekleştirilen ziyarette açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız yaptığı açıklamada; “ Sekiz senedir söylediğim gibi benim kapım 7/24 tüm vatandaşlarımıza açıktır.İşçi ve emekçi kardeşlerimiz her sıkıntısında gelebilir.Ben şahsım ve kurumum adına işçi ve emekçinin her zaman yanında oldum ve yanlarında olmaya da devam edeceğim.Üreten bir toplum olmak ülkemizin ve ilçemizin kalkınmasında ki en önemli faktör.Bu vesileyle de Kandemir Tekstil Yönetim Kurulu’na teşekkür etmek istiyorum.Gerek sağladığı istihdam ile gerekse Gerze Belediyespor’a yapmış olduğu katkılarla takdiri hakkediyor.” İfadelerini kullandı.


    Gerçekleştirilen ziyaret Belediye Başkanımız Sayın Osman BELOVACIKLI ve Belediyemiz Çevre Mühendisi ve İŞKUR Gerze Sorumlusu Sayın Uğur ÇETİN’in personel isteklerini dinlemesiyle sona erdi.

 

TUBA AYYILDIZ

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir