Karacabey’de Ramazan Ayı Coşkusu Sürüyor

Karacabey Belediyesi, Ramazan ayı doğrultusunda gerçekleştirdiği etkinlikler zincirine yeni bir halka daha ekledi.

Karacabey Belediyesi, önceki akşam düzenlediği organizasyon kapsamında, İsmail Uyanık tarafından gerçekleştirilen Kuran-ı Kerim tilaveti ile Karacabeylilere unutulmaz bir dinleti yaşatırken, Tasavvuf Müziği Sanatçısı Sedat Uçan da seslendirdiği parçalarla dinleyicileri gönülden mest etti.
Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser, Cumhuriyet Alanında binlerce Karacabeylinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Belediye Başkanı Ali Özkan’ın da eşiyle birlikte ilgiyle takip ettiği konseri dinlemeye gelen vatandaşlar, memnuniyetlerini sıkça dile getirdi.
Başkan Özkan’dan Teşekkür Plaketi
Konser sonunda sahneye çıkan Başkan Ali Özkan, Kuran-ı Kerim tilavetini gerçekleştiren İsmail Uyanık’a ve Tasavvuf Müziği Sanatçısı Sedat Uçan’a teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir