Samsun Büyükşehir Belediyesi Çalışmaları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde yapılan çalışmaları inceledi.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde yapılan çalışmaları inceledi.

Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Sedde Projesi ve yeni otogarın yapılacağı alanı inceledi. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in de yer aldığı incelemede Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi bürokratlarından çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sedde Projesi’nin 50 milyon liralık yatırımla gerçekleştirildiğini bildiren Yılmaz, “Bafralı hemşehrilerimiz yıllarca bekledi. Allah’a şükürler olsun ki hayata geçirmek bizlere nasip oldu. Proje tamamlandığında burası, Bafra’nın en prestijli bölgesi olacak.” dedi.

Daha sonra Bafra otogarının yapılacağı alanı gezen Yılmaz, yeni otogarı eski Çetinkaya Belediye binasının bulunduğu alana inşa edeceklerini belirterek, “Otogarı şehrin içerisinden çıkarıyoruz. Otogarın olduğu yeri tertemiz yeşil alan haline döndüreceğiz.” diye konuştu.

Yılmaz, Cezaevi, Dededağ ve Darboğaz’ı içine alan, sanayiye bağlayan alandaki beton yol çalışmalarını da inceledi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir