Geri Dönüşüm Konulu Resim Yarışması

Gaziantep Genç İşadamları Derneği tarafından ilköğretim ve ortaokul öğrencilerinin katılımıyla düzenlenen Geri Dönüşüm konulu resim yarışması ödül töreni GAGİAD dernek merkezinde yapıldı.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği tarafından ilköğretim ve ortaokul öğrencilerinin katılımıyla düzenlenen Geri Dönüşüm konulu resim yarışması ödül töreni GAGİAD dernek merkezinde yapıldı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Törene GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve yönetim kurulu üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, “Hayatımızı var olan kaynaklar ile devam ettiriyoruz. Kaynakların doğru, bilinçli efektif kullanımı önemli. Biz de bu önemli konuyu vurgulamak adına her sene düzenlediğimiz resim yarışmasında bu sene “Geri Dönüşüm” konusunu işlemeye karar verdik. Bir toplumun ilerlemesindeki en büyük güç yeni nesillerin doğru ve bilinçli yetiştirilmesidir. Geleceğimizin, yani öğrencilerimizin öz güvenlerinin, yeteneklerinin ve sosyal yönlerinin geliştirilerek yetiştirilmesi hususu bizler için ayrı bir önem arz ediyor. Bir ülke sadece ilimle bilimle değil sosyal, kültürel özellikleri ile de gelişip ilerlemelidir. Bu yarışmaların kültürel gelişime katkısı olacağını umut ediyoruz. Geri Dönüşüm konulu yarışmamıza emek verip katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel’in konuşmasının ardından öğrencilere ödülleri verdi. Tören hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir