“ÇANAKKALE RUHU” TİYATRO GÖSTERİLERİ TARİHÎ ALAN’DA İCRA EDİLİYOR

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihî Alan Başkanımız Sn. İsmail Kaşdemir önderliğinde hazırlanan “Çanakkale Ruhu” tiyatro gösterileri projesi Tarihî Alan’da gerçekleştirilmeye başlandı.

Tarihî Alan’a ülkemiz ve dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçilere, bu mukaddes topraklarda yaşanan destansı mücadeleyi görsel bir sunum ile anlatmayı amaçlayan “Çanakkale Ruhu” tiyatro gösterileri Tarihî Alan’ın farklı noktalarında hayata geçirilmeye başlandı.

Çanakkale Savaşları’nda yaşanmış ve hafızalara kazınmış bu kutsal mücadele, Başkanlığımız danışman ve uzmanları tarafından görsel bir anlatıma dönüştürülerek Tarihî Alan’ı ziyarete gelen misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur. Profesyonel ekiplerce sunumu yapılan tiyatro gösterileri misafirlerimiz tarafından yoğun ilgi görmekte olup misafirlerimiz gerçekleştirilen bu etkinlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Başkanlık olarak “Çanakkale Ruhu dün olduğu gibi bugünde var olacaktır.” vizyonu doğrultusunda çıktığımız bu yolda üzerimize düşen görevi en layıkıyla yapmaya özen gösteriyoruz.

Sezon boyunca Tarihî Alan’da gerçekleştirilecek olan “Çanakkale Ruhu” tiyatro gösterilerine tüm halkımız davetlidir.

PROGRAM

SALI
YER: ŞEHİTLER ABİDESİ, SAAT: 10.00-17.00

ÇARŞAMBA
YER: SEYİT ONBAŞI, SAAT: 08.30-10.30
YER: ŞEHİTLER ABİDESİ, SAAT: 12.30-17.00

PERŞEMBE
YER: ŞEHİTLER ABİDESİ, SAAT: 10.00-17.00

CUMA
YER: SEYİT ONBAŞI, SAAT: 08.30-11.30
YER: 57. ALAY, SAAT: 14.00-17.00

CUMARTESİ
YER:ŞEHİTLER ABİDESİ, SAAT: 10.00-18.00

PAZAR
YER: 57. ALAY, SAAT: 10.00-18.00

Sabiha BAŞARAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir