Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’dan Bilecik’e Ziyaret

’’Selçuklu Torunları Osmanlı’nın İzinde’’ gezileri kapsamında Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, beraberindeki misafirler ve Konya’da faaliyette bulunan ulusal ve yerel basın kuruluşları Bilecik’i ziyaret etti.

“Selçuklu Torunları Osmanlı’nın İzinde” gezileri kapsamında Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, beraberindeki misafirler ve Konya’da faaliyette bulunan ulusal ve yerel basın kuruluşları Bilecik’i ziyaret etti.

Bilecik’teki ziyaretleri kapsamında Bilecik’in Söğüt ilçesini de ziyaret eden heyet, daha sonra Şeyh Edebali Türbesi, Yaşayan Şehir Müzesi ve son olarak Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini gezdi.

Bilecik Osmanlı Tarih Şeridi alan sorumlusu Engin Beyce ve Bilecik Belediyesi görevlisi Arkeolog Ertuğrul Gündüz, Selçuklu Belediye Başkanı Altay ve konuklarını ağırlayarak, Bilecik’in tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgi verdi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir