Başkan Yılmaz Belediye Çalışanlarıyla Buluştu

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, belediye çalışanlarıyla piknikte bir araya geldi.

Dalyan Mahallesindeki belediye sosyal tesislerinde düzenlenen pikniğe Lapseki Belediyesi çalışanları, aileleriyle birlikte katıldı.

Burada konuşan Başkan Yılmaz, göreve geldiği ilk gün personelinden ‘vatandaşımıza iyi davranın’ çağrısında bulunduğunu hatırlattı.

‘Vatandaşımız varsa bizde varız.’ diyen Yılmaz, şöyle konuştu:

‘Zaman çok çabuk geçiyor. 3 yılı geride bıraktık. Sizlerle birlikte çok işler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz ve yapacağız da. En helal para alın teri ile kazanılan para. Sizler de yağmur çamur demeden çalışarak ilçeye hizmet ediyorsunuz. Her zaman söylüyorum ilçemiz her geçen gün gelişiyor, değişiyor ve güzelleşiyor. 1915 Çanakkale Köprüsü ilçemize yapılacak olması başka güzel bu da ilçemizin kalkınmasına çok faktörü var. Çalışmalarda artık sona geldik. Kanalizasyon, ilçemize Bayram Dere Barajından gelen içme ve kullanma suyu çalışması bitti artık evlerimizin çeşmelerinden çok kaliteli su akıyor. Çok kısa zaman içerisinde doğal gaz çalışması ilçemizde başlıyor. Onun arkasından bizde parke taş döşemesi çalışmasına çok hızlı bir şekilde başlayacağız. Her şey daha güzel olacak.’

Sabiha BAŞARAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir