Kütahya Milletvekil Ahmet Tan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi, Türkiye’yi Prangalarından Kurtaracak

Kütahya’nın Ahmet Tan Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi, Türkiyeyi Prangalarından Kurtaracak

Altıntaş İlçesinde Referandum çalışmaları yapan Kütahya AK Parti Milletvekili Ahmet Tan, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi Türkiye’yi prangalarından kurtaracak” dedi.

Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut’u makamında ziyaret etti ve belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Altıntaş İlçe Başkanı Selahattin Bayram, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut ve parti teşkilatı ile ilçe esnaflarını ve vatandaşları ziyaret eden Milletvekili Ahmet Tan, 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Halk Oylamasının önemini anlattı ve destek istedi.

Tan, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’yi prangalarından kurtaracaktır .Biz 18 maddelik Anayasa değişikliği yapıyoruz, ses kandilden, Hollanda’dan, Pensilvaya’dan,kısacası terör ve şer odaklarını destekleyenlerden geliyor. Bunun anlamı yapılan değişikliğin kesinlikle doğru olduğuna işarettir.18 yaşında seçme hakkı olan gençlerimize, 18 yaşında seçilme hakkı veriyoruz .Bu değişiklikte sakınca görmek abesle iştigaldir. Gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır..Onları yok saymak geleceğimizi yok saymaktır” diye konuştu.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir