YOL YAPIM EKİPLERİ ERGANİ’DE

YOL YAPIM EKİPLERİ ERGANİ’DE

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yol açma, genişletme, stabilize ve yeni asfalt serme çalışmaları kapsamında Ergani’nin Gözlü, Kubik, Hasanören, Azabalı ve Şengür mahalleleri grup yolunda 16 kilometrelik sathi kaplama çalışmalarını sürdürüyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde başlattığı yol açma, genişletme, stabilize ve yeni asfalt serme çalışmalarını sürdürüyor. Mevsim şartlarının uygun olması nedeniyle yol ve asfaltlama çalışmalarına yoğunluk veren Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, şehrin en uzak bölgeleri dahil olmak üzere ihtiyaç olan her tarafında vatandaşların taleplerini karşılıyor. Grup mahalle yoluna 16 km asfalt serilecek

Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, Ergani’nin Gözlü, Kubik, Hasanören, Azabalı ve Şengür mahalleleri grup yolunda çalışma başlattı.  Özelikle kış aylarında kötü hava koşullarından dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için harekete geçen ekipler,16 kilometre sathi kaplama asfalt serilecek grup mahalle yolunda alt temel serimini sürdürüyor. Ekipler, alt temel çalışmalarını tamamladıktan sonra sathi kaplama asfalt  serme çalışmalarına başlayacak.

Asfalt çalışmaları devam edecek. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, hava şartlarının elverdiği sürece kent merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam edecek.

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir