Nova Medya Grup, Osmaniye Valisi olarak atanan Dr. Erdinç YILMAZ Beyefendiyi makamında ziyaret etti. / Ebru BEKEN DİNÇEL

Eskişehir / Tepebaşı Kaymakamımız Dr. Erdinç YILMAZ Beyefendi Osmaniye Valisi olarak atandı.

10 Ocak 2018 tarihinde, İçişleri Bakanlığı ile Türk İdareciler Derneğince belirlenen; Başarılı İdareci Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülünü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın elinden alarak Yılın Kaymakamı seçilen Tepebaşı Kaymakamlığı ve Eskişehir Vali Yardımcılığı olarak görev yapmakta olan Dr. Erdinç YILMAZ Beyefendi Osmaniye Valisi olarak atandı. Nova Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanımız Halil İbrahim DİNÇEL hocamız ve Grup Başkanımız & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ebru BEKEN DİNÇEL hanımefendi Valimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sayın Valimize yeni görevinde başarılar diler, Osmaniye halkına ve bölgeye hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Nova Medya Grup Haber Merkezi

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir