OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMALIYIZ

Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak; insanlarımıza okuma alışkanlığını kazandırmak, kitap sevgisini arttırmak ve kütüphanelerin gelişmesi için halkı bilinçlendirmeliyiz. Boydak şöyle devam etti. Ülkelerin kalkınması ve gelişiminin ancak eğitimli insan gücüyle mümkün olabildiği günümüzde, Kütüphanelerimizi kaynak açısından zenginleştirmeliyiz, çocuklarımıza ve gençlerimize kitap sevgisini aşılamalıyız eğitim ve kültür olma kurumu olma özelliği taşıyan kütüphanelerimiz, bilgi ve kültürel mirasımızı gelecek kuşaklara aktararak medeniyetimizin gelişimine katkı sağlayacaktır dedi.

Konuşmaların ardından çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinlikler çerçevesinde öğrenciler şiir ve kompozisyonları okumalarının ardından Kütüphaneye yeni kazandırılan kitaplar sergilendi.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir