Köylerarası Futbol Turnuvası

Adana Büyükşehir Belediyesi‘nin Ceyhan ilçesinde düzenlediği köylerarası futbol turnuvasına 19 takım katıldı. Geçen kasım ayında kalp krizi nedeniyle 30 yaşında vefat eden Büyükmangıtspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Arda Balta’nın anısına düzenlenen turnuvanın başlama vuruşunu çocukları İskender (6) ve Çetin Balta (4) yaptı. Duygu dolu anlatın yaşandığı turnuvanın açılış töreninde Arda Balta için dualar edildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Ceyhan Köylerarası Arda Balta Futbol Turnuvası’nın açılış seremonisi ilçe merkezinde kortej yürüyüşüyle başladı. Turnuvaya katılan Çokçapınar, Narlık, Nazımbey Yeniköy, Doruk, SağkayaDağıstanKösreli, Kıvrıklı, Sosyalı, Gümürdülü, Büyükmangıt, Kurtpınarı, Sirkeli, Akdam, Kurtkulağı, Hamitbeybucağı, Mercimek, Tumlu ve Mercin köylerinin futbolcuları, kent protokolü ile vatandaşları selamladı.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir