GÜREŞ TAKIMI ÖDÜLE DOYMUYOR

Adana’nın Karaisalı ilçesinde Kızıldağ Karakucak Güreşlerinde Ceyhan Belediyesi güreş takımı Ceyhan’a madalyalarla döndü.Katıldığı tüm güreş müsabakalarında birçok kategoride ödüller alarak Ceyhan’ı gururlandıran güreş takımımız, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahibi olduğu 533.sü düzenlenen Kızıldağ Karakucak güreşlerinde 3 birincilik, 2 ikincilik, 3 üçüncülük alarak 8 madalya ile gurur yaşadı.

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sorumlusu Erdoğan Akkuş yapılan müsabakalarda güzel dereceler aldıklarını belirterek, ”Belediye Başkanımız Sayın Ali Alper Boydak’ın destekleri ile ata sporumuz güreşte güzel dereceler elde ettik. Sporcularımızın emek ve gayretleri ile Kızıldağ Karakucak Güreşlerinden şehrimize madalyalarla dönmek bizleri onurlandırıyor. Güreş antrenörlerimiz Gökhan, Sefa ve Fatih hoca ile sporcularımızı Tufanbeyli ve Göksun Karakucak güreşlerine hazırlıyoruz. İnşallah daha güzel derece ve madalyalarla Ceyhan’ı temsil edeceğiz. Bizleri destekleyen başkanımız ve Ceyhan’lı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir