CEYHAN’A SPOR BAKANLIĞI’NDAN HEYET

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen inceleme heyeti ile birlikte projelerini değerlendirdi.Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ın projeleri arasında bulunan ve yapılaması planlanan 5 halı saha ve yüzme havuzu için Ceyhan’a gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı heyeti yer tespiti ve incelemelerde bulundu.

BOYDAK; PROJELERİMİZİ VE HAYALLERİMİZİ TEK TEK YERİNE GETİRİYORUZ

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen inceleme heyeti ile yer tespiti yapan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, ‘’Mevcut sentetik saha yanına 3 adet, 1 adet Gürbüz Karakuş Okulu bahçesine, 1 adet Fevzi Çakmak Okulu olmak üzere toplam 5 adet halı saha ve kapalı spor salonu bahçesine yüzme havuzu kompleksi ve diğer spor tesisleri projelerimizle ilgili yer incelemesi yaptık. Hükümetimizin projelerimiz üzerine görevlendirdiği ekip ile istişarelerde bulunduk. İnşallah yakın zamanda Devletimizin desteği ile bu projeleri hayata geçireceğiz. Rabbim nasip ederse hayallerimizi, yerinde ve doğru projelerimiz ile yaparak Ceyhanlı hemşerilerimize hak ettiği değerlere ve hizmetlere kavuşturacağız’’ diye konuştu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir