BOYDAK SAĞLAM’IN NİKAHINI KIYDI

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sercan Sağlam ile Neriman Bulut’un düğün törenine katıldı.

Nikah şahitliğini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nun yaptığı, Ceyhan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sercan Sağlam ile Neriman Bulut’un nikahını kıyan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak genç çiftlere mutluluklar diledi.

Bulut ailesinin kıymetli kızı Neriman Bulut ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sercan Sağlam’ın düğün merasimine Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, 64. Hükümet Çevre ve Şehircilik Bakanı, 25. ve 26. dönem Adana Milletvekili Fatma Gül Demet Sarı, Ak Parti ilçe Başkanı Cemal Saim Çetenak, Meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir