BOYDAK MİLLETVEKİLİ DAĞLI İLE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ile ilçe teşkilatını ziyaret etti.Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ak Parti İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak, Kadın Kolları Başkanı Emine Sankiraylar ve ilçe teşkilatı ile bir araya gelen Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı seçim çalışmaları hakkında istişarede bulundu.

DAĞLI; BİZ BÜYÜK BİR PARTİYİZ

Seçim çalışmaları hakkında ilçe teşkilatından bilgi alan AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, partililerinin sıkça karşılaştığı soruları değerlendirdi. İttifak görüşmelerinin devam ettiğini belirten Dağlı, ”Seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımız yerelde ittifakı sürekli soruyor. Biz büyük bir partiyiz, birinci partiyiz. İttifak süreci partimizin yetkili kurullarında değerlendirilecek, biz de var gücümüzle çalışmaya devam edecek, halkımızın karşısına doğru adaylar ile çıkacağız. Liderimiz, Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın kararları bizim için önemli. 1 Ekim’de Meclis açılacak, milletvekilleri ile bir araya geldikten sonra bazı şeyler netleşecektir. Vatandaşımız Ak Parti’ye güveniyor, inanıyor” ifadelerini kullandı.

BİZİM KIRILGAN BİR EKONOMİMİZ YOK

Dış güçlerin ekonomimizi hedef aldığını belirten Vekil Dağlı, ”Kaos ortamı yaratmak istiyorlar, ekonomimize saldırıyor ve halkımızı çeşitli spekülasyonlarla hükümetimizi itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. 1994 ve 2001 tarihlerinde yaşananları bu millet unutmadı. Doların %100 geçtiği oldu. Bugünlerde yaşananlar, ekonomimize yapılan saldırıları kimse bu kadar iyi yönetemezdi. Bizim kırılgan bir ekonomimiz yok. Biz güçlü bir Ülkeyiz, güçlü bir Liderimiz ve ekibi var. Bunların üstesinden de Allah’ın izniyle geliyor, Ülkemiz üzerine oynanan oyunları bozuyoruz” dedi.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir