Başkan Boydak, NPC Hastasını Sevindirdi

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Niemann Pick Tip C hastalığı nedeniyle yürüme zorluğu çeken 17 yaşındaki Feyza Nur Dursun’a tekerlekli sandalye hediye etti. Dünyada yaklaşık 500 kişide görülen ‘‘Niemann Pick Tip C’’ (karaciğer ve dalak büyümesi) hastalığı nedeniyle yürüme zorluğu yaşayan 17 yaşındaki Feyza Nur Dursun’a yardım eli Ceyhan Belediyesi’nden uzandı.Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ın talimatıyla belediyeye bağlı sosyal hizmetler ekipleri Feyza Nur’u tekerlekli sandalyesine kavuşturdu. Tekerlekli sandalyesine kavuşmanın mutluluğu içerisinde olan Feyza Nur, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a teşekkürlerini iletti.

FEYZA NUR’UN YAŞAMI KOLAYLAŞACAK

Feyza Nur hastalığın ilerlemesinden dolayı nefes almakta, yemek yemekte ve yürümekte güçlük çektiğini belirten annesi, ”Belediyemizin zor zamanımda uzattığı yardım eli için Belediye Başkanımız Ali Alper Boydak’a teşekkür ediyorum. Artık kızımın hayatı bir nebzede olsa kolaylaşacak. Bu nedenle çok mutluyuz” dedi.

BAŞKAN BOYDAK: TEMEL AMACIMIZ HALKIMIZIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK

Şehir dışında olmamdan dolayı Feyza Nur kızımızın sevince ortak olamadığı için üzgün olduğunu dile getiren Başkan Boydak, ” Belediye olarak vatandaşların daha iyi bir yaşam sürmelerini temel amaç edindik. Sosyal Belediyecilik anlayışlı ile halkımıza her alanda hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Ceyhan Belediyesi olarak bizlerin temel amacı halkımızın hayatını kolaylaştırmaktır” diye konuştu.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir