Valimiz Hasan Karahan Çivril İlçemizi Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çivril İlçemize gitti. İlk olarak Çivril Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam Armağan Önal ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Valimiz, Armağan Önal’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çivril  Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine geçen Valimiz Hasan Karahan burada huzurevi sakinleri tarafından karşılandı. Huzurevi sakinlerinin sorunlarını dinleyerek onlarla yakından ilgilenen Valimiz Hasan Karahan; Hayırsever İşadamı Merhum Kadir Kameroğlu tarafından Huzurevi bahçesinde yapımı tamamlanan 30 yataklı Yaşlı Bakımı ve Rehabilitasyon Ünitesinde incelemelerde bulundu. Huzurevi ziyaretinin ardından Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine geçen Valimiz Hasan Karahan hastanenin birimlerini gezerek Başhekim Dr.Ebru Aydınlık’tan Hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Ayrıca  Valimiz Hasan Karahan hastane ziyaretinde, yatan hastaları da ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı.

Çivril İlçe ziyaretinde,  Çivril Şevkiye Özel Fen Lisesini ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan Okul Müdürü Engin Toprak’dan okulun genel durumu ve başarısı hakkında bilgiler aldı. Daha sonra öğretmenlerle biraraya gelen Valimiz Hasan Karahan son olarak sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.Daha sonra Çivril Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Belediye önünde  Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Valimiz Hasan Karahan; Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’den Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı. Ayrıca ilçede yapımı tamamlanan İlçe Stadyumunda incelemelerde bulunan Valimiz Hasan Karahan stadyumu gezerek yetkililerden  bilgi aldı.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir