OSB’nin faaliyete geçmesi için yapılan çalışmalar

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ceyhan OSB’nin en kısa sürede faaliyete geçmesi için ilgili kurum ve kuruluşların çalışmaların ivedilikle yerine getirilmesi gerektiğini kaydetti.
Ceyhan OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Adana Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi. Yeni yönetim kurulu üyelerinin belirlendiği toplantı, Vali Demirtaş’ın, kurulumuna büyük önem verdiğini belirttiği Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi’nin en kısa sürede faaliyete geçmesi için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdindeki çalışmaların ivedilik ve titizlikle yerine getirilmesinin önemini vurguladı.
Vali Demirtaş’ın başkanlığında, Vali Yardımcısı Murat Süzen, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ve müteşebbis heyeti üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Ceyhan OSB’nin mevcut durumu ve kurulum çalışmaları detaylarıyla ele alındı.
Gerçekleştirilmesi planlanan projeler ile ilgili kurum ve kuruluşların raporları ve etüt çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, Ceyhan OSB’nin son durumu, yapılan çalışmalar ve yol haritası hakkında bilgi alışverişiyle sürdü.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir