Mahmut Demirtaş, Ceyhan’da

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ceyhan Kaymakamlığı ve Ceyhan Belediyesi’ni ziyaret edip ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı. Kaymakamlığı ziyaretinde, vatandaşlara yönelik kamu hizmetlerinin hızlı ve kaliteli olmasının önemine vurgu yapan Vali Mahmut Demirtaş, İlçe Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’a verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederek, devletin desteğiyle Ceyhan’ın yeni yatırımlarla buluşması için gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceklerini belirtti.
Vali Mahmut Demirtaş, İlçe Kaymakamlığını ziyaretinin ardından Ceyhan Belediyesi’ni ziyaret ederek başkan vekili Ali Alper Boydak’tan, belediye tarafından gerçekleştirilen hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiler aldı. Kamu kurum ve kuruluşları olarak, ilçelerdeki eksikliklerin giderilmesi amacıyla ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini vurgulayan Vali Demirtaş, yerel yönetimlerle daima diyalog halinde olmaya devam edeceklerini kaydetti.
Vali Mahmut Demirtaş ziyaret sonunda verdiği bilgilerden dolayı teşekkür etttiği Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ve tüm belediye çalışanlarına başarılar diledi.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir