Ceyhan Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Bilgilendirme

Ceyhan Emniyet Müdürlüğü tarafından, lise öğrencilerine yönelik polislik mesleğine ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi.Ceyhan Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, Murat Göğebakan Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, mesleklerinin güzel ve onurlu olduğunu söyledi.Bu toplantıya bir emniyet müdürü olarak değil, öğrencilerin ağabeyi, amcası, dayısı olarak katıldığını belirten Tırkansız, şöyle konuştu:

“Ben de bir veliyim, benim de çocuklarım sizler gibi okuyor. Biz geleceğimizin teminatı gençlerimizi seviyoruz. Bizler bu mesleği seçtik, gururla, onurla bu mesleği yapıyoruz. İnsanlar her konuda, her insandan yardım isteyemez ama polislerden hepimiz, her konuda yardım isteyebiliriz. Bu mesleğin en güzel yanlarından biri de herkese, hiçbir ayrım yapmadan yardımcı olmaya çalışmaktır.”Ceyhan Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Taşkır da öğrencilere, trafik kuralları hakkında bilgi vererek, emniyet kemeri kullanmanın önemini anlattı.

 

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir