BOYDAK’TAN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Ceyhan İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Mehmet Gümüş ve teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Başkan Boydak, eğitim salonunda bulunan öğrencilerle de sohbet etti. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Ceyhan İlçe Başkanlığı, Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak’ı ağırladı. Başkan Boydak’ın ziyaretine Başkan Yardımcısı Murat Yürük ile AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül ve yönetimi eşlik etti. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Ceyhan İlçe Başkanı Mehmet Gümüş ve teşkilat üyeleri tarafından kapıda karşılanan Başkan Boydak, projelerinden bahsetti daha sonra da eğitim salonuna geçerek, burada bulunan öğrencilerle sohbet etti.

ÜLKÜCÜ GENÇLER’DEN BAŞKAN BOYDAK’A YOĞUN İLGİ

Ülkü Ocaklarında bulunan gençlerin yoğun ilgisiyle karşılanan Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, ‘‘ Ülkücü kardeşlerimizle omuz omuza Ceyhan’ı, Adana’yı ve ülkemizi geleceğe taşıyacağız. Ülkü Ocaklarında yetişen pırlanta gibi gençlerimiz var. Burada yetişen gençlerimize Allah zihin açıklığı versin. Bu çatı altında yöneticilik yapan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Zor bir görev ifa ediyorsunuz. Bu görevi gelecek nesillere yansıtma noktasında verilen eğitimler bu vatan için. Bundan hiç kimsenin şüphesi yok.’’ şeklinde konuştu.

ÜLKÜCÜLERDEN BAŞKAN BOYDAK’A TAM DESTEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Ceyhan İlçe Başkanı Mehmet Gümüş, “Üstlendiğimiz misyonun, ülkücü gençliğin doğru yönlendirilmesi noktasında, İslam ahlak ve faziletine uygun yetiştirilmesi noktasında üstlendiğimiz vazifenin bilincindeyiz. Üzerimize düşen görevi layığıyla yapmaya çalışıyoruz. 31 Mart seçimlerinde ülkücüler olarak Ceyhan’ın Adana’nın bekası için Cumhur İttifakı adaylarımızı sonuna kadar destekleyeceğiz.’’ dedi.

 

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir