ADANA’NIN LEZZETLİ FESTİVALİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana milletvekiller, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, STK temsilcileri ile çok sayıda yerli ve yabancı katılımcının bulunduğu festival açılışı renkli ve lezzetli görüntülere sahne oldu. Birçok belediye ile özel şirketlerin stand kurduğu Adana Merkez Park’ta Ceyhan Belediyesi de bölgeye has yemeklerin sunumu yaptı.

BOYDAK:” BEREKETLİ TOPRAKLARIN LEZZETLİ YEMEKLERİNİ HERKES MUTLAKA TATMALI’

Açılışa katılan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak;” Çukurova’nın bereketli toprakları yemek kültürüyle de Anadolu ‘nun en lezzetli sofralarına sahip. Kebaptan, şalgama ve bici tatlısına kadar yüzlerce lezzetli yemeğimiz sadece Adana’ nın değil tüm dünyanın damak zevkine hitap ediyor. Bu bizim için bir gurur kaynağıdır. Şehrimizin yemeklerinin tanıtımı noktasında; Ceyhan Belediyesi olarak şehrimize has yemeklerin sunumunu yaptık. Tüm hemşerilerimize afiyet olsun. ” dedi.Adana Lezzet Festivali hem Adanalılara hem de şehir dışından gelen vatandaşlara lezzetli ürünlerin tanıtımını yapmaya devam edecek.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir