600 öğrenciye kırtasiye yardımı

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zeliha Altıntaş ve Mehmetçik İlkokulu Müdürü Mehmet Atasoy’un hazırladıkları projeyle ilçede öğrenim gören bin 600 yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.
Mehmetçik İlkokulu’nda yapılan törene Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş,  İskenderun Sugözü Termik Santrali (İSKEN) Halkla İlişkiler Uzmanı Özgür Güzelant ile çok sayıda davetli katıldı.
Törende konuşan Mehmetçik İlkokulu Müdürü Mehmet Atasoy, gerçekleştirilen ‘Okullar Hayat Olsun’ projesine İSKEN’in sponsorluğunu üstlendiğini belirterek, katkılarından dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından öğrencilerine kırtasiyeleri dağıtımı yapıldı.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir