Onikişubat Belediyesi, Hasta ve yakınlarını ziyaret

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Yörük Selim Hastanesi’nde bulunan hasta ve yakınlarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Mahçiçek, hasta ve refakatçilerine içerisinde çay, şeker, kolonya, terlik, ıslak mendil, peçete ve havlunun da bulunduğu ihtiyaç seti takdim etti. Hastalara moral depolamak amacıyla yapılan ziyarette, Başkan Mahçiçek’i karşısında gören hastaların yüzü güldü.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Mahçiçek, “ Bugün Yörük Selim Hastanesi’nde bulunan hastalarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın ilgi ve alakası bizleri çok mutlu etti. Hastane yönetimimiz de bizleri çok güzel karşıladı ve ağırladılar. Çok teşekkür ediyorum. Gönülden hizmet edersen, gönüller kazanırsın düsturuyla ziyaret ettiğimiz hastalarımızın dualarını aldık. Bu vesile ile güzel bir gün geçirdiğimizi düşünüyorum. Bir kez daha hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diler, yakınlarına da geçmiş olsun dileklerimi ileterek, sabırlar temenni ederim.”ifadelerinde bulundu.

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir