BAŞKAN YILMAZ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları ile mesai saati öncesi kahvaltıda bir araya geldi.

Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Büyükgölcigezli’nin yanı sıra birim amirlerinin de hazır bulunduğu kahvaltı programında konuşan Başkan Yılmaz,‘Milletimize efendi değil, hizmetkâr olmak için’ Gemlik’in tarihinde yapılamayan hizmetleri sizlerle bir bir gerçekleştirdik.Gemlik’in çehresini sizlerle değiştirdik. Sizler bizim sahada ki elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımızsınız. Gemlik’in gelişimi ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda büyük bir özveriyle çalışan siz değerli yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum ”dedi. Makamlarımız ve mevkilerimiz ne olursa olsun, hepimiz vatandaşımızın hizmetkârıyız” diye konuşan Başkan Yılmaz,“Bizim hizmet anlayışımız da, Millete efendilik yapmak yok, Millete hizmet etmek var.Amacımız 7 yıllık dönemimiz sonunda Gemlik’te hizmet almamış tek bir mahalle bırakmamaktır” dedi.

Belediyeciliğin mesai mefhumu olmadan yürütülen bir hizmet olduğuna vurgu yapan Başkan Yılmaz,“Bizler belediyeciliği ibadet aşkıyla yapıyoruz. 1 saniyenin bile boşa geçmesini istemiyoruz. Geride kalan dönemlerde göstermiş olduğunuz fedakârca çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hayata geçirdiğimiz projelerle, milletin duasını almak için gece gündüz demeden çalışarak çok sayıda eseri halkımızın hizmetine sunduk. Toplu konutlar, okullar, spor tesisleri, parklar, halı sahalar, camiler, meydanlar, sahil düzenlemeleri gibi yüzlerce eseri Gemlik’e kazandırdık.Bu projelerin hayata geçirilmesinde çok büyük emeği olan kürek tutan ellerden, kalem tutan ellere herkese teşekkür ediyorum” dedi.Kahvaltı programının ardından Fen İşleri Müdürlüğü personeli, Başkan Yılmaz’a plaket takdim etti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir