Başkan Polat Kernek Külliyesini ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı Haydar Şahin ile birlikte Kernek Külliyesi Kadın Kültür ve Spor Merkezinde incelemelerde bulundu.Kernek Külliyesi Kadın Kültür ve Spor Merkezindeki atölye ve kurslarda eğitim gören kursiyerleri ziyaret ederek yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Polat, “Büyükşehir Belediyesi olarak çok güzel bir mekânı hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Atölye ve kurslarda el emeği göz nuru ile birbirinden güzel eserler üretiliyor. Kursiyerlerimiz hem meslek sahibi olurken hemde aile bütçelerine katkıda bulunuyorlar. Çocuklarımızın, gençlerimizin ve bayanlarımızın aynı anda faydalanabileceği farklı birçok kursun verildiği nezih bir mekan haline getirildi. Ayrıca sadece bayanlara ait olan birçok spor aletinin olduğu bir spor salonumuzla da bayanlarımıza hizmet verilmektedir.” dedi.

Kursiyerlerden Başkan Polat’a teşekkür

Böyle güzel bir mekanı kendilerine kazandırdıkları için Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkür eden kursiyerler, “Büyükşehir Belediyesi çok güzel bir mekanı bizlerin hizmetine sundu. Burada hem meslek öğreniyoruz hemde aile bütçesine katkıda bulunuyoruz. Bu güzel hizmetten dolayı tekrar Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Başkan Polat Engelli Araç Tamir Atölyesini ziyaret etti

Başkan Polat Kernek Külliyesi sonrasında Engelli Araç Tamir Atölyesini de ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.Başkan Polat, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olmaya ve sıkıntılarının giderilmesinde yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Engelli kardeşlerimizin araçlarının bakım ve tamirleri ile ilgili yaşamış oldukları sıkıntılar bu atölyemizde arkadaşlarımız tarafından gideriliyor” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir