BAŞKAN YILMAZ, ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, yaklaşan yerel seçim öncesi çeşitli cadde ve mahallelerde bulunan esnafları ziyaret ederek kısa süreli sohbetlerde bulunmaya devam ediyor.

Çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak ziyaretler gerçekleştiren Başkan Yılmaz, vatandaşları mahallelerinde, esnaf ve iş adamlarını ise iş yerlerinde ziyaret ederek hızlı ve etkili şekilde hizmet veren belediyecilik anlayışlarının sürdüğünü söyledi.

İlçedeki tüm STK ve derneklerle olduğu gibi esnaflarla da sürekli iç içe olduklarına vurgu yapan Başkan Yılmaz, “Sık sık esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, sorunlarını dinliyor, belediye çalışmalarımız hakkında bilgi verip, fırsat buldukça esnaflarımıza misafir oluyoruz. Esnaf, bir kentin yüzü, vitrini ve o kentin gelişmişlik düzeyini en iyi belirten bir yapı taşıdır. Esnafımızın güler yüzlülüğü daim etmek sıkıntılarını dinleyip çözüm bulmak da bizlere düşüyor ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

İlçeye yapılan hizmetlerin yanı sıra bu tür ziyaretlerin de kendilerine moral ve motivasyon sağladığını ifade eden esnaflar da, memnuniyetlerini belirterek, ziyaretlerinden ötürü Başkan Yılmaz’a teşekkür ettiler.

 

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir