Başkan Kale’den sanayi esnafına ziyaret

Kale: Başarımızın sırrı birlik, beraberlik ve kardeşliğimizdedir

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sanayi esnafını ziyaret eden Başkan Kale, Cihanbeyli’nin son 5 yılda yapılan hizmetlerle altın dönemini yaşadığını belirtti. Kale “İlçemiz yatırım ve hizmetlerle değerine değer kattı. Başarımızın sırrı birlik, beraberlik ve kardeşliğimizdedir” dedi.Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cihanbeyli Belediye Başkanı ve AK Parti Cihanbeyli Belediye Başkan Adayı Mehmet Kale, sanayi esnafını ziyaret etti. İş yeri sahipleri ve çalışanlarla tek tek görüşen Kale, son 5 yılda yapılan çalışmalar ile yeni dönem projelerini anlattı. “Esnafımızın her zaman yanında olduk, onların sorunlarını çözmek için büyük çaba gösterdik” diyen Başkan Kale, her alanda ortaya konulan hizmet ve yatırımlarla Cihanbeyli’nin değerine değer kattığını ifade etti.

Mehmet Kale açıklamasını şöyle sürdürdü:

“İlçemizin son dönemde yaşadığı değişim ve gelişime hepimiz birlikte şahit olduk. İstişare ve ortak akla önem vererek çok güzel işlerin altına imza attık. Kurduğumuz organizasyon ve kusursuz ekip çalışması ile yüzölçümü bakımından Türkiye’nin en büyüğü olan ilçemizin çehresini değiştirdik. 5 yıl öncesinde kötü kokudan yanına bile yaklaşılamayan alanlar şu anda Cihanbeyli’nin cazibe merkezleri haline geldi. İlçemiz il ölçeğinde yatırım aldı. Evet, 90 yılda yapılanın kat be katını 5 yılda ilçemize kazandırdık. Ancak yapılan hiçbir şeyi yeterli görmüyoruz. Halkımız her hizmetin en iyisine layıktır. Bu bakımdan yeni dönem projelerimiz hazır. ‘Yaparsak yine biz yaparız’ diyerek ilk günkü azimle, kararlılıkla ve aşkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Cihanbeyli’nin bir Türkiye mozaiği olduğunu ifade eden Başkan Kale “Başarımızın sırrı ilçe olarak sergilediğimiz birlik, beraberlik ve kardeşliğimizdedir” diye konuştu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

 

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir