YENİCE HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE PROJE ÖDÜLÜ

Çanakkale’nin Yenice ilçesindeki, Yenice Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nce Eğitimde İyi Uygulama Örnekleri Projesi ´ kapsamında İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından “Nevruz Köyü Kadınları Öğreniyor, Gelişiyor ve Aile Ekonomisine Katkı Sağlıyor” isimli projesi ile dereceye girdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce Ankara Başkent Öğretmen Evinde düzenlenen törende İl Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Nedim Şahin, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nurol Demiroğlu ve Usta Öğretici Nebahat Kızılcan, ödüllerini Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül´den aldılar.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir