YAYKIN KÖYÜNDE ÇİFTÇİLER YARIŞTI

Yaykın Köyünde İl Tarım ve İlçe Tarım Müdürlüğünün birlikte düzenlediği seminer ve yarışmaya Yaykın Köylü Çiftçi ve Hayvancıların yanı sıra Çan Kaymakamımız Mustafa Gürdal, Çan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cengiz Mete Yavuz, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar, Çanakkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ, İlçe Tarım Müdürü Belma Türe, Çan Ak Parti İlçe Başkanı Murat Okan, Çan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şahin, Çan Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Arslan, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri, STK Başkan ve Yöneticileri bazı köy muhtarları ve Yaykın köylü çiftçiler katıldı.

İl müdürlüğü personelince Seminerin ardından 10 gruptan oluşan karı koca çiftler arasında Çiftçi Aileleri Tarımsal Eğitim ve Bilgi Yarışması düzenlendi. Test usulü yapılan yarışmada dereceye giren çiftlere çeşitli hediyeler verildi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir