ŞOFÖRLER ODASINDAN BAŞKANIMIZA PLAKET

Şoförler Odası başkanı İbrahim Ergin ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettiler.

Şoförler odası başkanı İbrahim Ergin” Sayın Başkanım odamıza yaptığınız hizmetlerden ve her zaman verdiğiniz desten dolayı yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte sizi ziyarete geldik küçük bir plaket yaptırdık sizlere tekrar yardımlarınızdan dolayı size çok teşekkür ediyor Allah razı olsun sizden zor günümüzde yanınızda oldunuz ”dedi. Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz;” Allah kimseye vermesin biz bu tür çalışmaları kendimize görev olarak biliyoruz. Sizler takdir buyurup bizlere ziyaret etmenizden bizde mutlu olduk. Kurumlar birbirleriyle iyi ilişkiler içerisinde olmalılar bu memleket hepimizin şoförler, esnaf odası, pazarcılar ve dernekler yani kısacası bütün sivil toplum kuruluşları hepimiz birbirimiz için değerliyiz ve hepimiz ilçemiz için elinden geldiğince çalışıyor hizmet ediyor bir şeyler yapmaya çalışıyor bundan dolayı bizler için sizler önemlisiniz hele hele Allah kimseye vermesin bir yangın olayı geçirdiniz sizlere tekrar geçmiş olsun dileklerimiz sunuyorum” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir