ŞAH-DER’DEN AŞURE VE LOKMA İKRAMI

Çanakkale‘nin Lapseki ilçesinde Şahinli Hizmet Grupları (ŞAH-DER) tarafından cuma namazı sonrasında aşure ve lokma ikramı yapıldı.

Lapseki’de Şahinli Hizmet Grupları (ŞAH-DER) tarafından Cuma namazı sonrasında aşure ve lokma ikramı yapıldı. Tarihi Çınaraltı Meydanında gerçekleşen etkinliğe Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, siyasi parti mensupları ve yüzlerce vatandaş katıldı.

ŞAH-DER Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Kılıçhan, “Öncelikle Batman‘ın Hasankeyf ilçesinde şehit olan 8 vatan evladına ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, Türkiye‘mizin, şehit ailelerinin başı sağ olsun diyorum. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde ŞAH-DER olarak hem ilçemizde hem de Şahinli köyünde hayır yapmaya karar verdik. Ben programa katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Müftüsü İbrahim Sezgin tarafından yaptırılan dua ile etkinlik sona erdi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir