ÖĞRENCİLERDEN HAYVANLARA DESTEK

Çanakkale‘nin Lapseki ilçesinde eğitim-öğretime devam eden 25 Eylül İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından “Hayvan Sevgisinin Aşılanması ve Farkındalık Oluşturmak” için etkinlik düzenlendi.

Lapseki’de eğitim-öğretime devam eden 25 Eylül İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından “Hayvan Sevgisinin Aşılanması ve Farkındalık Oluşturmak” için etkinlik düzenlendi. İlköğretim öğrencilerinin başlattıkları girişimler sonucunda ilçede yaşayan sokak hayvanlarına temin edilen köpek maması ve makarna belediye hayvan barınağına teslim edildi. Öğrencilerin sağ duyulu davranışlarını tebrik eden Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, “25 Eylül İlköğretim Okulunu bu etkinlikten dolayı kutluyorum. Sevgili öğrencilerimiz sokak hayvanlarının yaşamları için farkındalık oluşturmak adına köpek maması almışlar. Değerli Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi bu duyarlı davranışlarından dolayı kutluyorum” dedi.

Düzenlenen programa Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Lapseki Çardak Hayvanları Koruma Derneği yönetim kurulu üyeleri, 25 Eylül İlköğretim Okulu okul aile birliği üyeleri katıldılar

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir