LAPSEKİ’DE KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI GÖREVE BAŞLADI

Çanakkale‘nin Lapseki ilçesinde, Lapseki Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nazlı Korkmaz göreve başladı.

Lapseki Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nazlı Korkmaz göreve başladı. Hastane Müdürlüğünden verilen bilgide, Op. Dr. Nazlı Korkmaz Lapseki Devlet Hastanesinde poliklinik hizmeti vermeye başladı. Evli ve 3 çocuk annesi olan Dr. Korkmaz Yüksek öğrenimini Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayarak, ihtisasını İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yaptı. Lapseki’yi çok beğendiğini ifade eden Op.Dr. Nazlı Korkmaz, “İnşallah hastanemizde sağlıklı bebekler dünyaya getireceğiz” dedi.

 

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir