LAPSEKİ’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME TOPLANTISI

Çanakkale‘nin Lapseki ilçesinde, Lapseki Halk Eğitim Merkezi tarafından ‘Hayat Boyu Öğrenme’ toplantısı kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşti.

Lapseki Halk Eğitim Merkezi tarafından ‘Hayat Boyu Öğrenme’ toplantısı kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz önderliğinde gerçekleşen oturuma İlçe Emniyet Müdürü Onur Çalışkan, İlçe Jandarma Komutanı Tarkan Kanra, MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Engin Gür, oda başkanları ve idari amirler yer aldı. Toplantıda 2018-2019 eğitim-öğretim yılında açılması planlanan kurslar ve seminerlerde kullanılacak kurs yerlerinde görev alacak öğreticilerin belirlenmesi için belediye, okul ve kurum müdürlükleri, belde belediyeleri, dernekler, sivil toplum örgütleri ile işbirliği yapılması kararlaştırıldı

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir