LAPSEKİ GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİYOR PROJESİ TANITILDI

Lapseki İÇDAŞ ÇİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince Güney Marmara Kalkınma Ajansı desteğiyle yürütülen Lapseki Geleceğini Şekillendiriyor Projesi tanıtıldı.

Lapseki Geleceğini Şekillendiriyor Projesi’nin tanıtımı amacıyla Hükümet Konağı’nda toplantı düzenlendi.

İÇDAŞ ÇİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdür Vekili Alper Rifat Şimşek, yaptığı konuşmada projeyle öğrencilerin mesleki eğitimde üretime katılımlarını sağlamak ve metal teknolojileri alanında dünya standartlarında eğitim almalarını sağlamak amacıyla CNC Lazer Kesim Makinesi kazandırmak istediklerini söyledi.

Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin ise Lapseki’nin artık çok büyük projelerin yanı sıra bu şekilde okul ölçeğinde mikro projelerle de öne çıktığını ifade etti.

Toplantıya Garnizon Komutanı Albay Türker Altıngöz, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Hiçdurmaz, Çanakkale Özel İdare Genel sekreteri Abdullah Köklü, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Abdullah Güç, Ziraat odası Başkanı İsmail Sevim ve okul müdürleri de katıldı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir