LAPSEKİ AVCILIK ATICILIK VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Çanakkale‘nin Lapseki ilçesinde, Lapseki Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulu sonucunda yeni başkan Saffet Sargut oldu.

Lapseki Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulu sonucunda yeni başkan Saffet Sargut oldu. İlçede yer alan kıraathanede gerçekleşen olağan genel kurulda zorunlu olarak tüzük değişikliğine gidildi. Bütçeninde onaylandığı oturumda Hakan Can ve Saffet Sargut dernek başkanlığı için seçime girdi. 226 kayıtlı üyeden 155 üye sandık başında oy kullandı. Açıklanan resmi sonuçlarda Hakan Can 51 oy alırken Saffet Sargut 104 oy aldı. Eski dernek başkanı Hakan Can oy sayımları sonucunda yaptığı değerlendirmede,”Burada ne kazanan ne de kaybeden var. Sadece derneğimiz kazandı. Görevi devralan Saffet kardeşime başarılar diliyorum” dedi.

Çiçeği burnunda başkan Sargut, kendisini destekleyenlere teşekkür ederek,”Hep beraber dernek için çalışacağız. Hakan ağabeyime de derneğimize yaptığı katkılardan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Olağan Genel Kurula katılanlar arasında Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cengiz Teoman‘da yer aldı

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir