KIŞ MEVSİMİNDE ALINACAK TRAFİK TEDBİRLERİ

 İlçemizde “Kış Mevsiminde Alınacak Trafik Tedbirleri” konulu toplantı Kaymakamımız Sayın Tahir ŞAHİN Başkanlığında Hükümet Konağı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Salonunda yapıldı.

Toplantıya Lâpseki Belediye Başkanı Sayın Eyüp YILMAZ, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Adnan YENİCİ, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Tarkan KANRA, İlçe Özel İdare Müdürü Sayın Ahmet ALKAN, Karayolları 142. Şube Şefi Sayın Orhan YILDIZ, Lâpseki Şoförler Odası Başkanı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve Belediye Zabıta ekipleri katıldı.

Toplantıda kış aylarında yaşanması muhtemel olumsuzlara karşı kamu kurum ve kuruluşlarının almış olduğu ve alacakları tedbirler planlandı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir