KAYMAKAM ŞAHİN SÖYLEŞİYE KATILDI

Lapseki Kaymakamı Tahir ŞahinÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Lapseki Meslek Yüksek Okulu (MYO)’nda düzenlenen söyleşi programına katıldı.

Lapseki MYO konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte kendisini tanıtarak açılışı yapan Kaymakam Şahin, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Öğrenciler için yurt yapılması, okul yolundaki bozulan asfaltların düzeltilmesi, ulaşım sorunları gibi birçok konu gündeme geldi.

Lapseki MYO Müdürü Dr. Engin Gür, Kaymakam Tahir Şahin’e çiçek takdiminde bulunarak teşekkürlerini iletti. Söyleşiye katılanlar arasında öğrencilerin yanında akademik ve idari personellerde yer aldı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir